Mydła naturalne

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów

Z miłości, pasji, doświadczenia oraz wiedzy powstają najlepsze rzeczy. Wszystkie mydła naturalne z logiem ekomydlarni to produkty, które tworzyłam prywatnie dla siebie wykorzystująć najlepsze dostępne na rynku składniki. Do sprzedaży mydeł własnej produkcji skłonili mnie znajomi, którzy wcześniej korzystali z mojej domowej manufaktury i którzy n...

Z miłości, pasji, doświadczenia oraz wiedzy powstają najlepsze rzeczy. Wszystkie mydła naturalne z logiem ekomydlarni to produkty, które tworzyłam prywatnie dla siebie wykorzystująć najlepsze dostępne na rynku składniki. Do sprzedaży mydeł własnej produkcji skłonili mnie znajomi, którzy wcześniej korzystali z mojej domowej manufaktury i którzy nie dawali mi żyć prosząc o kolejne dostawy.

Obecnie produkuję ręcznie w ograniczonych ilościach 11 mydełek z wysoką zawartością starannie dobranych składników. Wyrób mydeł odbywa się tradycyjną metodą "na zimno". Każda oldewana w ten sposób kostka jest unikatowa i stanowi ułamek małej partii produkcyjnej.

Staram się stale szukać inspiracji i testować różne naturalne składniki. Tworzę również własne wariacje istniejących słynnych na całym świecie mydeł(mydła z Aleppo). Jestem również otwarta na sugestie moich klientów dlatego zapraszam do przesyłania wszystkich propozycji/uwag bezpośrednio na nasz fanpage na Facebook

Każde z oferowanych mydeł posiada odpowiednie certyfikaty i jest przebadane dermatologicznie. Moje mydła nie były i nigdy nie będą testowane na zwierzętach.

Z wyrazami szacunku

Mirosława Możdżeń

Mniej
Więcej
Akceptuję

W celu poprawy naszych usług oraz wyświetlania Państwu naszej strony w możliwie najlepszy sposób korzystamy z "ciasteczek".  Kliknięcie przycisku "Akceptuję" z prawej strony tego baneru oznacza wyrażenie zgody na te działania.